Adres siedziby

Unser Heimatbäcker GmbH
Gewerbestraße 1-5
17309 Pasewalk
Deutschland
 
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes Zarządu: Gerd Hundt, Dieter Möller

Sąd rejestrowy: Amtsgericht Neubrandenburg
Numer Rejestru Handlowego: HRB 6686
Numer identyfikacyjny podatkowej (USt.-ID): DE 254699472

 

Wyłączenie odpowiedzialności

 

  1. Treści zawarte na stronie go-business-solutions.eu chronione są prawami autorskimi. Powielanie, adaptacja, dystrybucja lub gromadzenie informacji danych, w szczególności w formie tekstów, grafik, dokumentów lub interaktywnych treści – również częściowe – wymaga uzyskania pisemnej zgody  GO! Business Solutions. Jeśli Państwo dowiedzą się o naruszeniu praw autorskich, prosimy o podpowiedź. Na zgłoszenie naruszenia, usuniemy zawartość natychmiast.
  2. Treści zawarte na naszej stronie zostały opracowane z największą starannością i są aktualizowane. Mimo to dane te mogą ulec zmianie, dlatego nie możemy przejąć gwarancji za aktualność, prawidłowość, kompletność i jakość treści. Roszczenia z doznania materialnych lub niematerialnych szkód wynikających z korzystania lub niekorzystania z naszej strony internetowej (wynikające w szczególności z powodu wadliwych lub niekompletnych informacji na naszej stronie) są wykluczone .
  3. Nasza strona zawiera również linki odsyłające na zewnętrzne strony internetowe należące do podmiotów trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Z tego względu nie odpowiadamy za treści obcych stron.  Za treści stron dostępnych za pośrednictwem linków odpowiadają właściciele i operatorzy tych stron.  W momencie wygenerowania linku do zewnętrznych stron internetowych, strony te zostały sprawdzone i nie zawierały nielegalnych treści oraz nie były dostrzegalne na nich treści niezgodne z prawem. Nie mamy wpływu na ewentualne przyszłe zmiany wprowadzane na podlinkowanych zewnętrznych stronach internetowych. W przypadku uzyskania informacji na temat naruszenia przez te strony prawa, linki takie niezwłocznie usuniemy.
  4. W przypadku gdy część lub poszczególne sformułowania w tekście nie są aktualnie lub nie całkowicie spełniające obowiązujące prawo, to pozostała część dokumentu pozostaje nienaruszona w treści i ważności.


 

Ochrona danych

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące danych osobowych, ich zbierania i przetwarzania:

  1. Korzystanie z naszej strony internetowej jest z reguły możliwe bez podawania danych osobowych.  O ile na naszych stronach zachodzi konieczność wprowadzenia danych osobowych użytkownika (np. nazwisko, adres pocztowy lub adres pocztyelektronicznej), to procedura ta – o ile jest to możliwe – ma miejsce zawsze na zasadzie dobrowolności.
  2. Dane osobowe gromadzone są tylko i wyłącznie na własny użytek firmy oraz w celu przesłania interesujących ofert np. w formie newslettera. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim. 
  3. Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do prowadzenia korespondencji z osobą zainteresowaną/użytkownikiem i będą przetwarzane tylko i wyłącznie do celu, w którym użytkownik te dane podał (np. udzielenie odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty pracy).
  4. Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych. W tym celu prosimy pisemne powiadomienie.
  5. W sposób jednoznaczny zakazuje się wykorzystywania danych, publikowanych w ramach ciążącego na operatorze obowiązku zamieszczenia Impressum, do przesyłania przez podmioty trzecie wszelkich materiałów reklamowych i informacyjnych, które nie zostały w sposób jednoznaczny zamówione. Operatorzy strony zastrzegają sobie w sposób jednoznaczny możliwość podjęcia kroków prawnych w przypadku niezamówionego przesyłania informacji reklamowych, np. jako Spam-Mail.