Tym razem będzieci mogli nas spotkać na Giełdzie Pracy 14 i 15 listopada br. organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

W 2018 roku rusza druga edycja Programu Menadżerskiego - FGL Programm, skierowanego do absolwentów uczelni wyższych oraz pozostałych osób ze znajomością języka niemieckiego, zainteresowanych

Zapraszamy do lektury kolejnej edycji przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl oraz ekspertów ze świata finansów. Został on stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy

Od zaraz zatrudnimy kierowców z kat. B / C do rozwożenia pieczywa. Wymagana jest komunikatywna znajomość j.niemieckiego i chęć dalszej nauki.

Firma Unser Heimatbäcker GmbH oferuje możliwość zdobycia zawodu w następujących kierunkach: sprzedawca w branży spożywczej, cukiernik, piekarz, pracownik biurowy. W języku niemieckim określane jest to jako "Ausbildung", które trwa z reguły 3 lata. 

Jesteś osobą otwartą i komuniaktywną? Język niemiecki nie jest dla Ciebie przeszkodą?  Dołącz do grona naszych sprzedawców.